KODUKÕRTS

 

PIKAAJALINE KOGEMUS!

OÜ Limbo J.P. loodi 1992. aastal. Ettevõte hõlmab endas pubi, poodi ja cateringi. Pikaajaline kogemus on lihvinud tööprotsessi sujuvaks, tõestanud ettevõtte usaldusväärsena, arendanud maitsva menüü ning loonud kindla ja põneva imago.

 

DIEET ALGAB HOMSEST!

Pakume kohapeal nostalgilisi 90ndate stiilis toite ja teinekord ka küpsetame. Priidu koogid saavad vaevalt letile, kui tühi kandik juba nõudepesumasina poole liigub. Toitlustamisstiil varieerub vastavalt üritusele. Pakume nii hakklihakastet-saiakest-morssi matkajatele kui suurejoonelist cateringi pulmalistele. Uuri täpsemalt toitlustamise kohta siin.

 

MEELDIV ja OMAPÄRANE ÕHKKOND!

Kodukõrtsi eesmärk on pakkuda hubast ja sõbralikku õhkkonda! Nagu ütleb ka Kodukõrtsi loosung – kõrtsis nagu kodus. Kodukõrtsis on kõik vajalik mõnusaks pärastlõunaks – hea toit, wifi, muusika, meeldiv teenindus, stiilselt põnev kujundus ja piisavalt ruumi sõpradele. Tuppa mahub kuni 40 inimest ja sama palju ka katusega väliterrassile, mis asub rippsilla kõrval jõe ääres. Vaata pilte siin.

 

MAALILINE ja PÕNEV KESKKOND!

Kodukõrts asub Jõesuus kahe jõe suus – Navesti ja Pärnu jõe ristumiskohas. Kodukõrtsi lähedal on JLME enduurokrossirada, Soomaa, mitmed kanuutamist pakkuvad ettevõtted, Tori põrgu, Tori Hobusekasvandus, igavene rodu majutusettevõtteid ja vapustavalt palju ilusat loodust. Peale selle toimuvad Kodukõrtsi lähedal mitmed põnevad sündmused, näiteks Kõrtsitee, Lastekross ja Soomaa viies aastaaeg.

 

Tulge meile külla, olete väga oodatud!

 

SAMSUNG