TUTVUSTUS

PIKAAJALINE KOGEMUS

OÜ Limbo J.P. loodi 1992. aastal. Ettevõte hõlmab endas Kodukõrts Cateringi ning Jõesuu KülaKohvikut (kohvik ja pood). Pikaajaline kogemus on lihvinud tööprotsessi sujuvaks, tõestanud ettevõtte usaldusväärsena ning arendanud maitsva menüü.

DIEET ALGAB HOMSEST

Pakume kohapeal nostalgilisi 90ndate stiilis toite ja teinekord ka küpsetame. Priidu koogid saavad vaevalt letile, kui tühi kandik juba nõudepesumasina poole liigub. Toitlustamisstiil varieerub vastavalt üritusele. Pakume nii hakklihakastet-saiakest-morssi matkajatele kui suurejoonelist cateringi pulmalistele. Uuri täpsemalt toitlustamise kohta siin.

KÕIK VAJALIK ÜHEST KOHAST

KülaKohviku üks osa on pood, kus on müügil seinast seina toidukaubad, joogid (karastusjoogid, mahlad, alkohoolsed joogid), kodukeemia, hügieenitarbed, tubakatooted jpm. Tasumine käib nii sularahas kui kaardiga.

MEELDIV ja OMANÄOLINE ÕHKKOND

Jõesuu KülaKohvikus on kõik vajalik mõnusaks pärastlõunaks – hea toit, wifi, muusika, meeldiv teenindus ja piisavalt ruumi sõpradele. Tuppa mahub kuni 40 inimest ja sama palju ka katusega väliterrassile, mis asub rippsilla kõrval jõe ääres. Vaata pilte siin.